TKY za FBS

{jcomments on}Timo Kranz aka TKY ted nově píše do kolonky mezi své sponzory i Fingerboardstore.de a vesele lepí jeden tape za druhým.

Gratulujeme a ať to pořád práská jako do teď.

Španělští riders

{jcomments on}to totálně zabíjejí! Co trik, to bomba jak svina, namátkově switch hardflip noseslide – 270 flip ven a hromada stylovek. 3 6 shuvity a nollie inward heelflipy se stávají standardem dnešních videí a v kombinaci s raily a manuály je radost pohledět, čeho všeho je dnešní omladia schopná…

V prvním kratším videu Xavi Estivill, Martí Somoza a Albert Díaz

Ve druhém a delším videu sám Albert Díaz a Victor Martin

Ukaž svůj komplet #12 – Juro Danko

{jcomments on}V prosinci 2012 jsme na závodech Fingers of the Winter v pražském KC Vltavská vyzpovídali několik jezdců nejen z české fingerboardové scény. Na kameru nám v krátkosti představili svůj komplet. Rubrika Ukaž svůj komplet začala druhé lednové úterý a každým úterým přináší dalšího jezdce. Chtěl bychom také poděkovat lidem, kteří se na tomto podílejí a pomohli nám nápad zrealizovat a to hlavně Pavlovi z Big Construction, který koupil a natřel OSB desky na pozadí a zapůjčil nám halogeny, Nikonu za zapůjčení zrcadlovky a mikrofonu a Petrovi Ptáčkovi z FF, který s tímto nápadem přišel a pomáhal mi ho celý zrealizovat. Díky!

Úplně první rozhovor jsme natočili i se slovenskou fingerboardovou pornohvězdou Jurajem Dankem! Nějak jsem ho opomněl, i když byl nastříhanej mezi prvníma, ale konečně je tu a kromě klasického bonusu na konci uvidíte i jeho parádní sérku!

Z československých luhů a hájů #17

{jcomments on}Poslední dva dny jsme byli natolik zaneprázdnění, že se na psaní článků nedostalo, ale dnes Vám to snad vynahradíme. Opustíme už Berlín a Battle at the Harrics. Stále se sice objevují nové fotky a videa, ale to bysme nepsali o ničem jiném. Pokud máte zájem o další dění kolem BATH, tak stačí hledat. Během dne potom uvidíte Ukaž svůj komplet s Jurajem Dankem.

Od posledního dílu našeho nepravidelně pravidelného seriálu Z československých luhů a hájů uplynulo již 11 dní a za tu dobu se vynořilo několik videí, které stojí za zhlédnutí. Dnes v pořadí: Vojta Buday, Alex Adame, Petr Eliáš a Michal Kolůch.

Jako klasicky to vezmeme od nejstaršího data. Vojtu Budaye z Prahy určitě spoustu z Vás zná z různých session, které jsme tu postovali. Nějak jsem ale přehlédl, že nemám odběr k jeho youtube kanálu a tak jsem to napravil a čekalo tam na mě parádní video na Harrier překážce, ve kterém padají fakt přísný věci! Takže pokud je z Vás ještě někdo tak zaostalej jako jsem byl já, tak si dejte odběr na tohdle pána!

Bez Alexe Adame ze Slovenska už to snad ani nejde. Opět potrápil kameru a před týdnem vydal nové video. Podle popisku ho to stálo hodně úsilí a moc dobře znám jaké to je konvertovat video na pětkrát. Takže palec nahoru, že si to vůbec dotáhl dokonce! 🙂 Sledujte Alexe na youtube.

Petra Eliáše jsme tu měli naposled v 6. díle luhů a bylo to video ze školních lavic. Tehdy jsem tohodle týpka viděl poprvé a hned mě zaujal jeho styl. Před pár dny natočil po delší době nové fb video a zase mě to zaujalo. Budu se těšit na něco delšího! 🙂 Mrkněte na jeho youtube kanál.

A konečně Michal Kolůch! Už to bude pár let, co jsem koukal na nějakou českou montage a tam jsem poprvé uviděl tohodle frajera práskat nosegrind nollie flip 5-0. A to bylo cca v roce 2007! Chtělo by to sakra nějakou session jako za starech časů. Ačkoliv není už tak aktivní jako dřív, ten styl pořád považuju za nejlepší u nás!

A vy ostatní neseďte celý den u facebooku a koukejte něco natočit! 🙂

Petr Ptáček vyhrál Battle at the Harrics!!! AKTUALIZOVÁNO

{jcomments on}Petr Ptáček je vítězem letošního závodu 64 nejlepších jezdců světa Battle at the Harrics a odnáší si příjemných 1000E! Po tolika druhých místech to konečně dokázal. Gratulujeme!!!

Co vím z sms, tak musel porazit jezdce jako Valentin Lieber, Dimitri Schlotthauer, Harryho, nějaký berlínský lokály a jednoho jezdce z Polska. Další info bude brzy!

EDIT 21:56:

Pořadí prvních 4 zní:

1) Petr Ptáček

2) Valentin Lieber

3) Adrain Eitzel

4) Harry

EDIT 24/3 19:17

První fotky byly zveřejněny až teď na facebooku ASI Berlin. Jsou dvě a je na nich Píďa několik málo chvil po tom, co porazil Valentina Liebera.

Další fotku pořídil Honza Uhlíř. Je na ní cestující trofej se současnými vítězi všech ročníků, kterou si Píďa užije do dalšího Battle at the Harrics.

 

EDIT 19:35

Vítěznej „pavouk“ s výsledky duelů od Timo Kranze.

Češi na Battle at the Harrics

{jcomments on}Zeď (timeline profil chcete-li) stránky Battle at the Harrics na facebooku se dnes začal plnit spoustou a spoustou fotek jezdců, kteří přijeli závodit do Německa napříč z celé Evropy, ale dokonce i z Indonésie, Ameriky atd. Před pár hodinami se zde objevil i obrázek části české výpravy (Markéta Dočkalová, Honza Kozubík a Petr Ptáček), která jela už dnes (pátek) brzo ráno, aby se ještě rozehřála v berlínském Blackriver Store. Kompletní startující Češi jsou:

Jakub Hofhanzl
Petr Ptáček
Markéta Dočkalová
Jan Kozubík
Marcel Kubala
Honza Uhlíř

Mimoto se jel dnes ve Store menší zahřívací závod Battle of Berlin – 16 berlínských lokálů proti 16 ostříleným německým jezdcům, který vyhrál Marvin Herold a získal tak kromě 500E prizemoney i divokou kartu na zítřejší závod. Ten začíná od 12 hodin. Držme našim jezdcům palce.

Ve Store je ještě teď večer prý neskutečně narváno. Pro představu přikládám nějaké fotky z BATH facebook stránky:

Schmidi v bowlu

{jcomments on}Pro změnu si dáme bazénové videjko od né tolik bazénového jezdce: Marcuse Schmidingera z rakouského Linzu. Ikdyž Schmidi tolik bowly nejezdí, je vidět, že se s touhle výzvou popral statečně a umí nakládat všude a za jakých koliv podmínek!

Navíc kvalitní edit od protřelého Thomase Schwarze je zárukou pěkné podívané.

Schmidi v bowlu

Ivan Labalestra

{jcomments on}Zbrusu nové a pro mě doposud neznámé jméno z Lucemburska mě pěkně a mile překvapilo. Tenhle týpek totiž práská jak starej kovboj s bičem! Rozhodně na něj mrkněte, má pěkně vypilovanej styl a celkově radost pohledět.

Ukaž svůj komplet #11 – David Čepek

{jcomments on}V prosinci 2012 jsme na závodech Fingers of the Winter v pražském KC Vltavská vyzpovídali několik jezdců nejen z české fingerboardové scény. Na kameru nám v krátkosti představili svůj komplet. Rubrika Ukaž svůj komplet začala druhé lednové úterý a každým úterým přináší dalšího jezdce. Chtěl bychom také poděkovat lidem, kteří se na tomto podílejí a pomohli nám nápad zrealizovat a to hlavně Pavlovi z Big Construction, který koupil a natřel OSB desky na pozadí a zapůjčil nám halogeny, Nikonu za zapůjčení zrcadlovky a mikrofonu a Petrovi Ptáčkovi z FF, který s tímto nápadem přišel a pomáhal mi ho celý zrealizovat. Díky!

Pod září reflektorů se zapotil i jezdec za KL-Wood David Čepek z Liťáku (Litoměřic), přičemž nám pohovořil o svém kompletu. A pomalu se blížíme do finiše. Zbývají nám ještě Josef Čuřík, Klára Čelikovská a Jeldo Ulpts. Koho máme vzít nejdřív? 🙂