Z českých luhů a hájů #8

{jcomments on}Se spožděním, ale přece Vám dnes přinášíme pravidelnou rubriku videí z naší vlasti. Tento týden nám po dlouhé době ožil Michal Kolůch a s novou kamerou se předvedl Radim Brunovský.

Michal Kolůch si kromě softballu udělal čas a natočil krátké video, kde práská v neuvěřitelným stylu. S trochou nadsázky si dovolím tvrdit, že kdyby se na závodech hodnotil pouze styl, Mišina by bral první místa. Mrkněte taky na jeho starší kousky na jeho youtube kanálu.

Radim Brunovský na Vánoce dostal slibovanou kameru a dva dny na to už se na jeho profilu objevilo nové video. Že ten klučina ale práská, co?

Battle at the Harrics 4!!

{jcomments on}Do dalšího Battlu sice zbývá ještě necelého čtvrt roku, ale už se zveřejňují potvrzení jezdci z první vlny pozvánek a zatím je to pořádně pestrý výběr zemí opravdu z celého světa! Je vidět, že loňská návštěva indonézanů inspirovala i další státy a letos už potvrdili jezdci z Komlubie, Peru, opět zabijácké Rusko, USA, Norsko, Belgie a hlavně Polsko, kteří budou asi hodně zajímaví…

Z českých řad zatím potvrdili svoji účast pouze 2 jezdci, Vojta Freitag a Petr Ptáček, ale pozvánku obdrželo i více jezdců, ale zatím se nevyjádřili. V druhé vlně je také pár čechů, takže doufejme, že reprezetace bude větší.

Kompletní prozatimní poloviční seznam jezdců najdete na události na FB včetně národností! Inu, bude to zajímavá show! O kompletním seznamu jezdců budeme informovat.

Jeldo Ulpts na BRR boxu 5

{jcomments on}Tyhle klasický minutový klipy, kdy někdo z BRR teamu vyzve nějakou z novějších či úplně nových překážek určitě znáte. A tentokrát se ve Storu stavil i nám známý Jeldo, aby se předvedl v souboji s novějším boxem 5 a musím přiznat, že jeho kombíčka mě na pár hodin nenachají v klidu…

KL-WOOD PURE v prodeji

{jcomments on}O nové generaci KL-WOOD desek – PURE jsme Vás již informovali. Vše podstatné si můžete přečíst ve starším článku tady na magazínu ze 14. prosince. Tehdy jsme psali, že desky se mají dostat do prodeje během týdne. Pravda, pod stromeček jste si je přidat nemohli, ale nyní si můžete udělat Vánoce druhé. Desky jsou od včera k mání na webu KL-WOOD. Jak jsme zmínili již dříve – desky se vyrábí ve 2 provedeních – Stamped (vypálené logo) a Label (Tiisknutý design). Všechny další informace najdete na KLW webu. Na závěr přihodíme parádní reklamu, kterou pro nové desky sestříhal teamrider Honza Kozubík.

Petr Ptáček – profil 2012

{jcomments on}Omlouvám se včerejší neaktivitu na magu. Stříhal jsem pro Vás profil Petra Ptáčka s jeho nejlepšími záběry z roku 2012! Je to zřejmě nejdelší video, na kterém jsem kdy dělal. Najdete v něm opravdu to nej z akcí jako Passion Bremen, ASI Berlin (+ Blackriver store), Fjord fingerboard cupu, Finga spotu 2012, Finga bowlu 2012, Vans Shop Riotu, různých montage, videa ze Sbulime edge, BC ramps checkout a dokonce Fingers of the Winter. Připravte se na šest a tři čtvrtě minuty ultimátního fingerboardingu a po jeho zhlédnutí ho nezapomeňte ohodnotit v komentářích. 😉

Vánoční Flatface teamová montage

{jcomments on}Pokud máte chuť na skoro 11 minut světového fingerboardingu, tak dnešní kousek je ideální pro Vás! FlatFace team dal dohromady jako každý rok montage, aby Vám popřál štastný a veselý. Najdete tam opravdu pestrý výběr, protože tohle je snad nejrozsáhlejší team v současnosti. Projedete si styly Ameriky křížem krážem od Brazílie, až po Kanadu, potom z evropských zemí např. Spojené Království, Dojčland nebo Portugalsko! Padají tam moc pěkný tríčky v luxusních stylech, hlavně Jay Linehan nebo kluci z IL Crew!

Vojta Freitag

{jcomments on}Doufáme, že si pořád užíváte vánoční pohodu. Mezitím Vás vyrušíme s novým videem od Vojty Freitaga z Frýdku-Místku. Ten si vzal na paškál všechny možné mramorové boxy co má doma a napráskal na nich skoro minutové video. Vojta každou chvíli něco sype, takže rozhodně nezapomeňte kontrolovat i jeho youtube kanál.

Šťastné a veselé!

{jcomments on}Jak už to tak občas bývá, jednou za rok jsou Vánoce – svátky klidu, míru, cukroví a odpočinku s plným bříškem.

My bychom Vám rádi za celou redakci Magu chtěli popřát šťastné a veselé Vánoce, hodně nových kompletů, překážek a kamer pod stromečkem!

Navíc, jako třešničku na dortíku pro dnešní den máme video od Axela Wahla, který si pohrát se záběry a čistými triky. Hezký svátky!

Ride to Glory – výsledky

{jcomments on}Ano! Zní to nemožně, ale je to tak! Někteří (ti mladší, možná i starší, kteří už zapomněli) ani netuší oč jde, protože tohle je nejdéle trvající online kontest vůbec. Šlo o docela normální onlinovku s hromadou sponzorů, která měla dvě kategorie – vert a street, a jezdec musel natočit (za určitých podmínek) sérku v libovolné kategorii. Po více než dvou letech tu konečně máme výsledky!

Českým videím se bohužel moc nedařilo, ale zato slovenský pán stylař – Jakub Masár bral super místa! Třetí flek ve vertu a 16. ve streetu. Velký gratulace, Kubo!

Kompet výsledky naleznete ZDE a za Mag gratulujeme vítězům – Adrian Witzel ve steetu a vert ovládl Timo TKY Kranz!

Profil Dennisa Junga

{jcomments on}Dennise Junga asi moc z Vás nezná, ale jeho dlouholetého sponzora Flaked fingerboards už určitě ano. Takže Vaši drobnou neznalost dnes trošku napravíme – Dennis je 28 letej cápek z Hanoveru a z německý scény si pamatuje sakra hodně… ale tenhle týpek má do sebe mnohem víc a proto se rozhodl Vám o sobě něco říct. Sice je to Němec – ve videu mluví německy, ale byl té dobroty a video má i anglické titulky, pro ty z Vás, slabší angličtináře, to tu trošku rozepíšeme:

Začínal v roce 2005 klasicky – na Techdecku, skejtoval, dal si od fingeru pazičku, zase začal… pořád klasika… až do roku 2007, kdy se mu stal praconí úraz a na svý pravačce si ufiknul prsteníček a prostředníček! Doktoři projevili svůj um a dokázali mu prostřední přišít zpět, ale stejně měl hodně zhoršenou pohyblivost. Ale Dennis byl takovej frajer, že místo truchlení začal jezdit levačkou a dle jeho slov mu to hodně psychicky pomáhalo s rehabilitacema a celkovým léčením zraněné pravačky! Pomohlo mu to natolik, že cvičením do pravačky vrátil všechen cit a dnes zase práská jako dřív! Velkej respekt!