Vojta Freitag dvakrát krátce

{jcomments on}Nejprve jsem chtěl týden staré video od Vojty Freitaga hodit společně do rubriky Z českých luhů a hájů, ale nakonec jsem tak neudělal a protože dnes vyšlo další krátké video, zařadím obě do jednoho článku. První kousek je na Vojtově parku, přesněji řečeno na jedné z jeho překážek – banku s šikmou bednou nahoře. Druhej kousek je na jeho homemade (předpokládám) bariéře. Obě videa mají sice něco přes třicet vteřin, za to ale mají něco do sebe. Mrkněte sami a přitom navštivte i Vojtův youtube kanál nebo jeho Flickr, kam postuje svoje nejnovější fotky.

BRR Barcelona Extreme festival

{jcomments on}Blackriver-ramps je jako neřízená střela co se týče videí z jejich cest. Včera jsme Vás informovali o videu z tour v Jižním Německu a dnes se jejich youtube kanál rozrostl o další video, tentokrát ze španělské Barcelony, kde se část jejich týmu tradičně zůčastnila festivalu extrémních sportů Barcelona Extreme, který můžete znát již z videí z předchozích let. Tým jel ve složení Timo Kranz, Dimitri Schlotthauer, Boris Dietschi, René Rennett, Martin Winkler, Oliver Blankenburg, Jay Linehan a Philipp Reinhard, který točil a stříhal celý tento počin.

Afternoon outside

{jcomments on}Druhou dnešní novinkou zavítáme na rodnou půdu nás všech, Českou republiku, přesněji do Zlína, kde včera vyšlo video jezdci, který si na facebooku říká Peca Adamík Krygel.
Peca natočil vše venku, během jednoho z posledních teplejších dnů, na pohodičku si skáče gaby a nebo prostě flatground, kde se mě osobně nejvíc líbí sérka začínající 1:17… takže pokud i u Vás dnes svítí sluníčko, jděte si zajedit ven, letos už moc šancí nebude 😉 a můžete rovnou zkusit něco
z následujícího videa.

Laz – Nos Projetos – Brazílie

{jcomments on}Dnešní den je opravdu nabušený novinkami, takže začínáme už od rána!

Jako dnes první si vezmeme na mušku tenhle edit z Brazlie, má jít o takovou montáž pár jihoamerických jezdců. Někteří tam práskají fakt pěkně a ještě k tomu na nějakých betonových parcích.

Mrkněte na to, jak se jezdí v Brazílii a nezapomeňte se ještě dnes párkrát vrátit na Mag, další novinky budou stát za Vaši pozornost. 😉

BRR tour – Jižní Německo

{jcomments on}S videy z cest od BRR se poslední dobou roztrhl pytel. Už jsme tu viděli Benelux turné, který stříhá Harald Schön, turné v Dánsku od Thomase Schwarze a teď se objevilo dvoupartové video z turné Blackriveru po jižním Německu z minulého roku. Jeden týden, 4 jezdci a 6 zastávek – Norimberk, Mnichov, Ulm, Emmendingen, Freiburg a Europa-park v Rustu. Na turné se vydali jména jako Timo Lieben, Tobias Phieler, Oliver Blankenburg and Philipp Reinhard, který to celé točil a stříhal. Jak jsem řekl, video je rozdělené na dva party – v prvním najdete všechny zastávky postupně. V každé zastávce BRR uspořádalo akci včetně malého závodu v Game of Skate o Red Bull minirampu. V druhém punkovém partu najdete pojezd na všech spotech, které jezdci během celé tour našli.

Chris Emerson

{jcomments on}Tak o tomhle cápkovi jsme Vás už jednou, zhruba před půl rokem, informovali, ve spojitosti s jeho welcome videem a já osobně si to video pamatuji i po půl roce! Takže když jsem dnes viděl, že je nové video, s velkým očekáváním jsem klikal a musím říct, že mě Chris nezklamal. Už od prvního triku to video vypadalo nadějně a potom si začal pohrávat s překážkama, které našel všude možně po domě… vskutku delikatesní záležitost, kterou vřele doporučujeme zkouknot.

Z českých luhů a hájů #2

{jcomments on}První kousek je něco velmi speciálního od Standy Yovzhiyho. Natočil spolu s Honzou Uhlířem video na jeho bazénku, který si vyrobil. Bazén vytáhli ven někde na dětské hřiště mezi sídlišti a natočili na něm minutové video. Nemám sice moc informací o výrobě, ale jakmile je získám, tak se s Vámi podělím. Mezitím se můžete podívat i Standův youtube kanál.

Druhým pánem na holení je náš pravidelný dodavatel videí Radim Brunovský z Velkého Újezdu. Tentokrát si vzal na pomoc komplet od Tech Decku, natočil několik triků  a musím uznat, že na TD je to velmi slušné. Někde jsem vyčetl, že si Radim pořídil i novou kameru, takže se těšíme na další videa v lepší kvalitě!

Stále platí, že pokud se chcete zviditelnit, tak nám můžete poslat video a my ho zařadíme do naší pravidelné rubriky Z českých luhů a hájů.

Eliasův další bowl!

O Eliasově umu s betonem už zde bylo psáno hodněkrát, ale tohle opravdu zase stojí za to! Na FBTV se fotka z výstavby objevila už před několika týdny, ale až teď můžeme vidět finální verzi, jak to Elias doladil a vyšpěrkoval do detailů.

Ty mini barevné kachličky pod kopingem jsou fakt pecka a osobně před Eliasem smekám!

Zdroj (source): fingerboardTV.de{jcomments on}

Tvorba Kuby Masára

{jcomments on}Jakub Masár ze Slovenska žije virtuálně sice jen na Flickru, ale o to větší pecky tam nahrává. O slovenském jezdci, o kterém není v poslední době moc slyšet, je známo, že je velmi kreativní. Stačí mrknout na jeho youtube kanál. Mimo videa ale dělá opravdu skvělý překážky. Například jeho stará minoška, kterou s sebou vozí po závodech je zřejmě ta nejlepší fingerová minirampa všech dob (rozměry a tvarem). Každopádně před třemi dny přidal na flickr fotky nových překážek, které dělal – obrovské minirampy a nízké spiny. Opravdu dva parádní kousky do jeho repertoáru. Mrkněte na jeho Flicker účet, kde najdete i starší věci.

Mimochodem, sám jsem si teď dýhoval BC účko a vím co to je za hroznou práci. Musím jenom smeknout klobouk nad tímhle!

Z dřívější doby přidávám video o „radiuswallrisech“, který Kuba prodává: