Kontakt

Pokud máte dotazy, návrhy, připomínky, cokoliv, neváhejte nás kontaktovat!

Miroslav Krejčí (Kecy): miroslavkrejci(zavinac)fingerboardmag.cz

Petr Ptáček (Píďa): petrptacek(zavinac)fingerboardmag.cz

 

2. VELETRH HRAČEK A HER

 

 

 

 

 

 

Jeden z největších veletrhů hraček, her, hlavolamů a aktivit pro trávení volného času pro děti s názvem For Toys jste mohli navštívit od 29. září do 2. října ve veletržním areálu Letňany. Na místě na Vás čekaly snad všechny druhy her a hraček, o kterých možná nemáte ani ponětí, že existují. Mezi stánky, kde byste se určitě zastavili na nemalou chvíli byl i fingerboarding. Firma Techdeck ve spolupráci s Big Construction pro Vás připravila úplně nový park „Red Passion“. Fingerboard jste si mohli na místě zapůjčit a navíc jste se mohli přiučit některým trikům od zkušených jezdců.

Pokračovat ve čtení „2. VELETRH HRAČEK A HER“

ASI BERLIN 2011

3.9. se konaly jedny z největších závodů v Německu s názvem ASI Berlin. Všechno odstartovalo ve 12 hodin v místním ,,undergroundovém“ klubu Casiopiea. Do závodu se přihlásilo 88 lidí převážně Němci, ale například i Francouzi a 4 zástupci z Čech ve složení Petr Ptáček, Jan Uhlíř, Adam Báča a Jan Kozubík.

Pokračovat ve čtení „ASI BERLIN 2011“

BIG KLW Session II.

Začátek školy nám začal velmi povedenou fingerboard akcí. Již druhý ročník Big KLW Session pro nás pořadatelé uspořádali v kladenském klubu Stodola. Celkem se účastnilo kolem 30-ti startujících z celé České Republiky. V průběhu dne byla připravena řada doprovodných programů. Pro ty, kteří dorazili bez fingerboardů byla zprovozněna půjčovna fingerů od firmy Techdeck. Zajezdit jste si mohli celkem na třech parcích od Big Construction a jednoho betonového bazénu. Pro nejezdce byla připravena výstava fotografií, ukázka grafity na dřevěnou stěna a možnost nechat si vytvořit grafity dle vlastního přání například na rampu.

Pokračovat ve čtení „BIG KLW Session II.“