3x bazar

{jcomments on}Po delší době se nám na mailech nastřádalo zase hromadu bazarových kousků. Pokud nechcete dával plnou palbu za některé komplety či překážky, věnujte pozornost následujícím třem prodávajícím.

Barbara nabízí:

„Ahoj, potřebuju se zbavit komplet vybavení za velmi nízkou cenu.  V nabídce jsou: 2 desky (woodguest a berlinwood),  nollie wheels blue, close up wheels g5, bollie wheels green, 2x rip tape + na obou deskách nově nalepený rip, bollie trucks, brr trucks 2,0 super silver, a velké množství matiček, šroubováky atd. , dále rampy BRR pole bank a BRR Box VI Originals Bonsei Jersey Original.

Prodávám pouze, protože se jíž fbr nevěnuji, vše je v kvalitním stavu Kdo by měl zájem, napište na baajii(zavináč)email.cz. Na ceně jsem ochotna se domluvit, víceméně jakkoli navrhnete, pošlu bližší fotky i info, které budete chtít. Odběr možný osobně v Českých Budějovicích nebo pošlu. 🙂 Jako bonus očekávejte velké množství samolepek a je možné prodat položky jednotlivě, pokud máte zájem jen o něco z nabídky.“

 

Standa píše:

„Ahoj, chtěl bych se zbavit nějakých ramp, desek a příslušenství na fingra. Důvodem je, že už tolik nejezdím jako dřív a tyhle věci tu jen leží. Některé věci jsou používané víc a některé vůbec (jde poznat na fotkách). Cenu bych stanovil dohodou a samozřejmě při koupi více věcí bude i sleva 🙂 Takže pokud má někdo zájem kontaktujte mne prosím buď na fb: Stanislav Yovzhiy nebo na emailu standyik(zavináč)seznam.cz a dohodnem se rozumně na ceně. Jinak nejlepší by to bylo při osobním předání někde v Praze nebo vám to zašlu na dobírku poštou.“

Fotky najdete ZDE.

 

Jakub Píše:

„Ahoj , před nějakým tím rokem jsem přestal jezdit na FB a rozhodl jsem se, že se konečně musím zbavit toho harampádí, co mi tu zbylo. Posílám foto, je toho dost – mj. velká plaza od Blackriver, spousta věcí, co jsem si ukutil sám, WinklerWheels i Substance, desky Finga, CloseUp, Snobstyle… Rád bych z toho trhnul alespoň zlomeček původní ceny, ale jak tak koukám, tak největší český fb portál za mých časů je mrtvý, jeho forum jakbysmet a ani na Vašem webu to tolik nefrčí. Trochu se mi zdá, že jsem asi prošvihl dobu a žádný peníz nemůžu čekat. Přesto bych se Tě chtěl zeptat, jestli existuje nějaký způsob – inzerce na bazarech moc nefungovala, asi budu muset mířit přesněji. Přece ale není možné, aby někdo pohrdnul Substancema, které normálně stojí přes tísícovku, za pětinu. Nebo tou Blackriver streetplazou, kterou bych poslal za šest stovek, i když stála dost přes dva tisíce! 🙂 Rád případně zašlu detailnější fotky. Díky za pomoc“

Kontakt: j.franek95(zavináč)gmail.com


Bazar – Marek Fanta

{jcomments on}Redakce magu tenhle víkend odjíždí na Mistrovství světa Fast Fingers 17, tak nezapomeňte držet pěsti našim jezdcům. Přes víkend tedy sledujte novinky třeba na fingerboardtv.de.

 

Marek Fanta nám napsal, že by se chtěl zbavit pár věcí:

Zdravím, nedávno jsem při vyklízení staré skříně narazil na sbírku mých ramp, pár let už nejezdím a myslím si že by byla škoda kdyby se rampy vyhodily, tak je nabízím někomu, kdo je využije.

Blackriver Box V – 450,-

Blackriver Pocket baby (U-ramp) – 1100,-

Bonsei – 600,-

Techdeck (ta šedá) – 250,-

Homemade rampa – 800,-

Prodávám pouze osobním předáním v Praze, pokud máte zájem kontaktujte mě na e-mail: fantamarek11(zavináč)gmail.com Pokud odpovíte do 3 dnů od uvedení inzerátu jsem ochotný smlouvat.

Bazar – Jiří Rambousek

{jcomments on}Jiří Rambousek by chtěl prodat několik svých ručně vyrobených překážek:

Ahoj, dovoluju si poslat nabídku pro bazar – fingerboard rampy – kopie Blackriver. Vytvořeno podle výkresů Blackriver (lavička je originál). Cena za vše – 699 Kč + poštovné.

Kontakt: jiri.rambousek(zavinac)seznam.cz

3x Bazar

{jcomments on}Omlouvám se za dlouhou nečinnost, způsobenou pracovní vytížeností. Mám tu již od března 3 příspěvky do bazaru, jejimž autorům se omlouvám.

Vezmeme to chronologicky a trochu gentlemansky. Ester Valtrová píše: „Ahoj, mám nějaký věci do bazaru. 🙂 Už tolik nejezdím a jen se to bez využití válí doma.

Tejpy (zleva): ,,starý“ rip tape – 20kč, berlinwood tape – 20kč, BC tape – 30kč. Kolečka (shora): ghost – 180kč, united – 100kč, b-low – 180kč. Trucky (shora): bollie – 100kč, propaganda – 100kč – trucky jsou samozřejmě včetně šroubků, matiček a bushings.

Berlinwood deska (úplně nová) – 500kč (na ceně se ještě můžem domluvit).

BRR box IV. reloaded – 200kč, BRR box VII. – 200kč, BC three stars – 200kč, BC masive edge – 300kč. Na ceně se ještě můžeme domluvit, pokud si toho vezmete víc, dám vám samozřejmě slevu. 🙂

Kontakt: ester.valtrova(zavináč)gmail.com

 

Tony Le Minh by se rád zbavil těchto překážek: BC Rail „Double Cruel“, Big Street Rail II., Close-Up Marble Bench, Winkler Wheels BRR edition, BRR Trucks, 2x KL-WOOD fialový a černý.

Cena dohodou. Konatakt přes e-mail na: tony1997(zavináč)seznam.cz

 

Poslední v pořadí je Alex Pohořalý, který by se rád zbavil spousty věcí. „Chtěl bych prodat moji sbírku fingerboardů: Berlinwood, Woodguest, Snobstyle, Closeup, Nolliewheels a dále Techdeck desky cca 11 jich je a ještě nějaké obyč. Dále šroubky a matky, šroubováčky, trucky, kolečka plastové a 4 kovové kolečka po repasu, odkoupené bez ložisek a provizorní ložiska v tom sou ale jezděj. A 2 doutníkové krabičky v kterých to skaduji a stojánek na 3 techdecky.“

Kontakt: snek1999(zavináč)seznam.cz

3x Bazar (#9)

{jcomments on}Čekal sem delší dobu než se mi nashromáždí víc mailů do bazaru a během měsíce přišly asi tři, což už je číslo hodné k sepsání bazaru.

1) Tomáš Pokladník

„Ahoj, chtěl bych prodat desku POP, desku Berlinwood, D-rex, Winkler mini, Iron rail (square). V případě zájmu pište na tomas.pokladnik(zavinac)gmail.com. Cena dohodou.“

2) Jan Bartoň

„Ahoj, rád bych se zbavil rekreačního setu. 🙂 Deska a kola Bollie, trucky myslím united, smooth tape + samolepky, nějaký TD kola a trucky, šroubováček, a nějaká retro Finga (custom úprava). Cena minimální. Pište na barton.johny(zavinac)gmail.com.“

3) Radim Nevrlík

„Čau, mohl bych hodit něco do bazaru? Jedná se o desku Finga s truckama CloseUp a kolečkama Substance (dvouložiskové). Prodám jako komplet za 800 Kč. Nechám to se všema svejma věcma včetně krabičky. Pořizovací cena byla hrubo přes 2 tisíce! Kolečka jsou jako nová, téměř neježděná.“

Kontakt: nevrlik(zavinac)gmail.com

Více fotek zde.

Bazar #8 – René Haulik

{jcomments on}Přišel mi v týdnu mail od Reného Haulika, který by se chtěl zbavit starého vybavení. Sám v mailu píše: “ Mám na predaj nejaké veci tak som ťa chcel poprosiť nech to hodíš na mag.Dosky Ghost (10€/250Kč),Berlinwood (20€/500Kč),WoodGuest (15€/350Kč) a B-low (10€/250Kč).Mám aj prekážky od BC (Funbox s railom,schody three stars,cruel rail a big street rail).“

Poslal pouze fotku desek. Pokavaď máte zájem i o překážky, napište mu na mail renehaulik(zavináč)azet.sk a spolu se již dohodnete. Ceny jsou bez poštovného a dobírky.

Bazar #7 – Petr Eliáš

{jcomments on}Petr Eliáš se opět zbavuje použitého vybavení. Tentokrát dává k mání BRR trucky druhé generace (žluté), BRR utahovák G2 a desku Finga Burned letters.

Cenu by rád vyřešil s potencionálními kupci dohodou přes mail elda.petr(zavináč)seznam.cz.

Bazar #6 – Filip Koš

{jcomments on}S dalším kouskem do Bazaru je kompletní fingerpark Fighstone, kterého se chce zbavit můj kamarád ze Zlína Filip Koš. Filipa si ještě můžete pamatovat, když ve Zlíně na Třídě Tomáše Bati stál skateshop Pocoloco a tehdy pořádali s bratrem Adamem open air finger závod právě před zmiňovaným skateshopem – Pocoloco Fingerboard Open Air (2008). Zde se poprvé tento park objevil. Dnes už je sice ve stádiu polorozpadu, ale za stejných podmínek jsme ho v roce 2011 oprášili a složili do jezditelné podoby a Drťa sestříhal parádní video!

Filip k němu na Bazoši napsal: „Prodám FBR park vlastní výroby. Účastnil se několika fbr závodů a můžete ho znát z videjí FINGA teamu. Překážky se dají libovolně přesouvat. Stůl je včetně stolu s nohama, který lze rozdělat. Žádné poškození (na fotkách je to jen poházené, jinak vše v pořádku. Dopravu lze domluvit.

Cena: 1999 ,- Kč

Kontakt: 777103683


 

Bazar #5 – Antonín Mašek

{jcomments on}Po delší době tu máme opět jeden bazarový kousek, který nám poslal Antonín Mašek. Už dlouho mi to viselo na mailu, ale teprve dnes mi Antonín napsal i ceny, takže se o to s Vámi mohou podělit:

Fingerboard jsem přestal jezdit. Věci jsou jako nové. (1 rok staré cca). Cena: BRR Euro Gap rampa – 500 Kč, Bonsai zlatá cihla – 350 Kč, Close up lavička mramor – 250 Kč, Picnic table red (Big Construction) – 250 Kč, Schody s railem (Big Constructions) – 450 Kč. Deska Finga fingerbords Burned letters starý model – zdarma dárek prvnímu kupci.

Kontakt: cashghost(zavináč)gmail.com

Bazar #4 – Petr Eliáš

{jcomments on}Na mailu mi už týden visí zpráva od Petra Eliáše, kterej se také snaží prodat pár nepoužívaných překážek. Pro prodej ale využil Sbazar a poslal mi link, aby se jeho prodávané položky dostaly do správné cílové skupiny. Takže tedy všechny překážky, které zde můžete vidět jsou i s cenami na tomto odkaze na Sbazar. Nevím sice jak to tam funguje, ale vy už se s Petrem domluvíte přes mail.

Kontakt: elda.petr(zavinac)seznam.cz