Tricktip Varial Kickflip

{jcomments on}Stanislav Yovzhiy, všem dobře známý hošík z Prahe, se s tím poslední dobou moc nepáře a asi se mu líbí pocit být 2x týdně na Magu, ale proč ne, když produkuje kvalitní a vtipný materiál. Tentokrát myslel i na ostatní české jezdce a udělal tricktip, což se hodně z Vás určitě bude líbit, protože často se objevují dotazy na tricktipy a nebo rady.

Standa teď vyzval varil flip, ale pokud bys rád nějaký jiný trik, klidně mu napiš do komntářů k videu, tvdí, že kdyžtak natočí na přání, tak uvidíme. 🙂

Trick tipy Taylora Rosenbauera pro Disney Motion

{jcomments on}Už to bude nějaký ten pátek, co jsme Vás informovali o tom, že Taylor Rosenbauer začal spolupracovat s Disney Motion a natáčí pro ně trick tipy. Taylor dosud vytvořil již 14 parádních tutoriálů a další zajímavá videa. Jeho poslední tutoriál je z tohoto týdne a ukáže Vám v něm jak na trik Bigflip (neboli Bigspin flip). Doposud Taylor natočil tricktipy na triky: Shuvit, Ollie, Kickflip, Heelflip, Varial Kickflip, 360flip, Varial Heelflip, Hardflip, Inward Heelflip, Impossible, Front-finger Impossible, základní grindy a slidy a právě zmiňovaný Bigflip. Všechny je najdete zde.

Taylor Rosenbauer – Trick tip – Pop Shuvit

{jcomments on}Omlouváme se za dvoudenní neaktivitu z naší strany. Jsem mimo domov a Píďa nás reprezentuje na ASI Berlin. Pokračujeme dnes v našem Americkém týdnu po vzoru Lidlu a přinášíme Vám jednu z největších postav americké fingerboardové scény – Taylora Rosenbauera, který zatímco spolupracuje s Disney Motion, začal natáčet trick tipy na různé triky. Ovšem Taylor posouvá videa ještě na další úroveň a k tomu mu pomáhá zapůjčená RED Epic kamera, která dokáže natáčet v rozlišení 5K (5120×2700 pixelů), což je asi 2,5x větší než Vaše FullHD televize. Tuto kameru používal například režisér Peter Jackson k natočení připravovaného filmu Hobit.

Taylor si jako první připravil návod na Shuvit a Pop-shuvit. Jak se z videa dozvíte (a nemusíte ani umět anglicky, abyste pochopili, co tím chtěl básník říci), Shuvit je v podstatě stejný jako Pop-shuvit, akorát při Pop-suvitu skáčete více do výšky (popnete). Další episody Vám buď přineseme, nebo si je můžete sami dohledat na Youtube kanálu Disney Motion.

Juro Danko – Nollie 360flip tricktip

{jcomments on}Juro Danka ze Slovenska snad představovat nemusím. Můžete ho znát z hromady contestů jak v ČR, tak na Slovensku. Tentokrát si pro Vás připravil nový tricktip na trik nollie 360flip. Podrobně Vám vysvětlí jak na to, takže kdo máte s tímto trikem problém, tohle video by Vám mělo pomoci. Juro natočil už kupu parádních tricktipů, takže hned po shlédnutí tohoto videa navštivte jeho YT kanál.