Nálož videí

Za posledních několik týdnů vznikla řada našlapaných videí, které se nesmíte nechat ujít! Jedna bomba vedle druhý!

BNDG Crew v ASI Store

Berlínský ASI Berlin store navštívila legendární Německá partička BNDG crew a byla to brutální smršť! Přehlídka stylu a motáků, který se už moc nevidí. Konec keců, dejte si to!

Fingerboard Deathmatch 2!

Česká republika konečně po 5 letech zažije fingrboardovou akci a bude jím právě ikonický Deatch Match v Brandýsy nad Labem. První ročník této akce se konal již před 12 lety!

Letos bude kontestík součástí místního hudebně-skejtového festivalu Houšťák fest, kde na Vás čeká graffity, živá více žánrová hudba, skate závody, fotografie a další umění.

Závodit se bude v disciplínách street (na fingerboard parcích od Big Construction), ale taky i best-trik aneb ukaž to nejlepší kombo co umíš a vyhraj řadu skvělých cen od sponzorů akce.

Součástí startovného je i vstupenka na Houšťák fest. Pro více info určitě navštivnte web závodu.

 

Do kalendářů zapsat 15.8.2020 Brandýs nad Labem!

 

Ryan Bernier pro FlatFace

Ryana u nás na magu velice dobře známe a objevuje se tu dost často. Není se čemu divit, když sází jako král a točí často… ve FlatFace teamu je už pěknou řádku let, ale až teď natočil welcome part a je to MEGA BOMBA! Ryan je opravdu král a to co předvádí v tomto partu je neskutečný…

Femblance

A máme tu další masivní montáž! Tentokrát to bude 100% babinec! Holky z celýho světa daly dohromady tenhle 22 minutový sestřih plný hooodně našláplých triků.

FlatFace teamová montage

FlatFace team bez pochyb patří k jedním z těch nejvíc nejvíc na světě a každoročně vzniká dlouhá montage na nový rok. Korona pomohla FlatFace týmu dát dohromady skoro 1,5h dlouhé teamové video! Každý tam má slušný video part! Vyčůrat, donést si pití a brambůrky a pohodlně se usadit, jdeme na to!

Anglická montáž BIG HEART

Víte jak se říká „všechno špatný je pro něco dobrý“? Asi na tom něco bude, protože koronavirus přeje dlouhým finger videím. První se hlásí montáž Angličanů, která je plná samých velkých ikon téhle scény, staří borci, kteří utvářeli zdejší scénu + nová omladina plná energie, vypilovaného stylu a mega komb… krásný průřez!

Pěkně se usaďte a dejte si necelých 8 minutek poctivého fbingu!

Žáky testuje nový Crete DIY kit

Vzpomínáš na welcome video Filipa Žákovského od Crete? Byla to dobrá bomba! Ale další bomba na sebe nenechala dlouho čekat a Filip testuje další novinku od Crete! Jedná se o sadu tvárniček, lepidla, vrchní desky, ve finále z toho vznikne krásná bedna! Super video od Filipa a zároveň skvělý nápad od nové české firmičky Crete, pěkná práce hoši!

Hecne se nějaký další Čech/Slovák, abychom tu měli v řadě za sebou 3 tuzemská videa? 😉

Jan Uhlíř pro Finga

Pražská stálice a dlouholetý finger matador Jan Uhlíř aka Honzíček dal dohromady v karanténě tento skvělý edit pro Finga fingerboards. Skvělá práce Honzo! Radost pohledět na štýlo a čistotu!

El Toro fingerboarding!

Rusko je země nekonečných možností a proto mě vůbec nezaráží, že vznikla takto dokonalá replika legendárního skate spotu El Toro právě v Rusku. Stojí za ní zdejší ikona Nick Uvarov a jeho e-shop profb.shop.

Mrkněte na tuhle MEGA nálož 5 minut, schody jsou dlouhé 80cm, vysoké 40cm, no prostě mega!